Rakstiskie tulkojumi jūsu panākumiem biznesā un ikdienā | Skrivanek

Tulkošanas iespēja, Laipni lūdzam jaunajā hugo.lv versijā!

tulkošanas iespēja

Reģistrācijas veidlapa 2. Veiciet pārbaudes tulkojumu Pēc reģistrēšanās procesa pabeigšanas, jums vajadzēs veikt mūsu tulkošanas iespēja tulkojumu, pirms varēsiet pievienoties BigTranslation komandai.

tulkošanas iespēja

Tas sastāv no divām daļām. Pirmā ir vienkāršs tests. Otrā ir īss teksts, kurš jums jāpārtulko. Kad būsiet pārtulkojuši šo tekstu, to pārskatīs mūsu komanda.

Laipni lūdzam jaunajā hugo.lv versijā!

Ja jūsu tulkojums būs apmierinošs, mēs jūs aicināsim pievienoties mūsu profesionālo tulku komandai, kā arī sniegsim piekļuvi tulkošanas platformai un projektiem. Projektu piešķiršana Mūsu tiešsaistes platformā jūs atradīsiet visus projektus, kurus pašreiz nepieciešams tulkot.

Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties un veikt tos tulkojumus, kas visvairāk atbilst jūsu profilam. Mūsu tulkiem ir iespēja pielāgot projektus un laiku, protams, paturot prātā katra tulkojuma termiņu un citus nosacījumus.

Ātra piegāde un apmaksa Mūsu tulkiem tulkošanas iespēja tiks laicīgi samaksāts par laikus veiktajiem projektiem bez minimālās rēķina summas - un mēs ar to lepojamies!

tulkošanas iespēja

Tas nozīmē, ka mēs pastāvīgi saņemam atsauksmes no klientiem. Kā arī to, ka mūsu tulki saņem sava darba novērtējumu, kas ļauj tiem pastāvīgi augt un attīstīties profesionāli. Papildu info: Jūsu individuālais reitings būs redzams platformas panelī, kur jūs varēsiet to pārbaudīt.

tulkošanas iespēja

Protams, jūs varat nepiekrist mūsu klientu sniegtajam novērtējumam, tāpēc mēs esam izveidojuši konflikta pogu. Ja rodas konflikts, BigTranslation nekavējoties rīkosies un izvērtēs sniegtu vērtējumu, lai izlemtu, vai tas ir pamatots vai nav.

tulkošanas iespēja

BigTranslation ņems vērā sniegto vērtējumu, lai pārliecinātos, ka visi tulkotāji ir atbilstoši darbam mūsu platformā. Tie tulkotāji, kuri par savu darbu saņems visaugstāko novērtējumu varēs pievienoties BigTranslation Premium Komandai, kas dos tiem iespēju iegūt lielākas un labākas tulkošanas iespējas.

  • Bināro opciju novērtējums ar demonstrācijas kontu
  • Profesionāls tulks | Tulkošanas aģentūra
  • Ātra naudas ideja