Vai varat uzminēt, kura no šīm meitenēm ir mamma un kura ir meita? Pārbaudi sevi!

Uzminēt variantu

Saturs

  Tā kā laimests ir ļoti iespaidīgs, veiksminieks bija atturīgs un par savu personību plašākai sabiedrībai bija ar mieru atklāt vien to, ka ir vīrietis no Vidzemes.

  uzminēt variantu

  Toties laimētājs labprāt pastāstīja savu spēlēšanas pieredzi: «Loterijās piedalos reti, bet tad, kad to daru, pērku biļetes ar maksimālo likmi, lai būtu iespēja pretendēt uz lielāko laimestu. Uzminēt variantu Keno iegādājos pirmo reizi, stundu pirms izlozes sākuma, uzminēt variantu tam spēlēju Ātrspēli veiksmes skaitļus spēlētāja vietā uzminēt variantu nejaušības principa izvēlas iLOTO sistēma - LL. Vakarā pēc izlozes gāju gulēt un nolēmu, ka jāpaskatās savā lietotāja profilā, kā veicies.

  uzminēt variantu

  Skatos, ka sadaļā «Laimests» ir skaitlis eiro un vēl paspēju nodomāt — «redz kā ielikuši šeit reklāmu», taču īsti mierīgs prāts, redzot šo skaitli, man nebija. Modināju sievu, lai paskatās uz šo summu, un beigās salīdzināju savus izvēlētos skaitļus un izlozes rezultātus, līdz sapratu, ka patiešām esmu laimējis!

  uzminēt variantu

  Jau ziņots, ka Loterijas Keno Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem likme 10 eiro par variantu un abiem Džokeriem kopsummā par 23 eiro iegādāta internetā. Līdz šim lielākais loteriju laimests eiro vērtībā Līdz šim lielākais Keno laimests par 10 uzminētiem skaitļiem ir bijis eiro un tas ir ticis laimēts divas reizes —

  uzminēt variantu