Zibspuldzes vadības opcijas

Vadības opcija

vadības opcija

Šeit var iestatīt viedu, kādā attēlot vadību. Atlasiet laika attēlošanas opciju: ETA - parāda vadības opcija ierašanās laiku RTA - parāda laiku, kas atlicis līdz ierašanās brīdim. Atlasiet, ko balss vadībai ietvert: Lauks atlasīts — attālums un virziens, kā arī ielu un ceļu nosaukumi.

  1. Atsauksmes par opcijas signālu
  2. Biznesa Vadības Kursi Starptautiskā mārketinga un biznesa vadība
  3. Cik var nopelnīt tirdzniecībā
  4. Jūs ātri pamanīsiet, ka daļa no jūsu izdevumiem atkārtojas ik mēnesi apdrošināšana, mobilo telefonu plāns, interneta abonements….
  5. Kā apmainīt bitkoīnus pret hidru
  6. Zibspuldzes vadības opcijas
  7. Vadības panelis
  8.  Танкадо отдал кольцо? - скептически отозвалась Сьюзан.

Lauks nav atlasīts — attālums un virziens. Vadības opcija ar pagriešanas funkciju Attiecas tikai uz noteiktiem modeļu variantiem.

Atlasiet kombinētā instrumentu paneļa attēlošanas iestatījumu.

Vadības panelis. Ātra piekļuve Windows vadības paneļa sīklietotnēm. Aparatūra un skaņa

Lauks atlasīts — rāda brauciena plāna nākamo manevru un attālumu līdz tam. Lauks nav atlasīts — nav rādījuma. Atlasiet satiksmes informācijas lasījuma iestatījumu: Lauks atlasīts — tiek nolasīti vienkāršākais veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē satiksmes traucējumi maršrutā.

Lauks nav atlasīts — nav lasījuma.

vadības opcija

Atlasiet kartes skaņas pielāgošanas iestatījumu: Lauks atlasīts — laikā, kad balss vadība nolasa informāciju, tiek izslēgta audio un multivides sistēmas, piemēram, radio, skaņa. Lauks nav atlasīts — nav skaņas pielāgošanas. Balss norādes Vadības laikā, kad automašīna tuvojas krustojumam vai nobrauktuvei, balss paziņojums informē par attālumu līdz nākamajam manevram un tā veidu. Vienlaikus tiek parādīta krustojuma detalizēta karte.

Programmu labošana operētājsistēmā Windows 10

Tuvojoties krustojumam, balss ziņojums tiek atkārtots. Skaļumu var regulēt, pagriežot audiosistēmas skaļuma regulēšanas taustiņu balss ziņojuma laikā.

Piezīme Pašreizējā zvana laikā, kas veikts no mobilā tālruņa ar Bluetooth savienojumu, nav pieejama balss vadība. Atlasiet balss vadības iestatījumu: Lauks atlasīts — tiek nolasīts attālums līdz nākamajam manevram un tā veids. Lauks nav atlasīts — nav balss vadības.

Opcija “Straumēt tūlīt”, ātrā režīma un pielāgotā režīma tiešraides notikumu veidi

Ja vienkāršā balss vadība ir aktivizēta, katram vadības punktam tiek sniegta tikai viena 1 instrukcija.

Atlasiet balss vadības iestatījumu: Lauks atlasīts — katram vadības punktam balss vadība sniedz vienu 1 instrukciju. Atlasiet funkciju: Lauks atlasīts — kad automašīna tuvojas drošības kamerai, atskan skaņas signāls un tiek parādīts simbols. Lauks nav atlasīts — nav brīdinājuma.

  • Vadības panelis.
  • Opciju, lai atspējotu automātisko vadības mikrofona iegūt Skype biznesa sarunas laikā

Piezīme Kartē iekļaujamās informācijas veidu nosaka attiecīgās valsts likumdošana. Pašreizējo informāciju skatiet www. Piezīme Vadītājs vienmēr ir atbildīgs par spēkā esošo satiksmes noteikumu un ātruma ierobežojumu ievērošanu. Atlasiet vienu no saglabātajām pozīcijām: Lauks atlasīts — kad automašīna tuvojas lietotāja saglabātajai atrašanās vietai, atskan skaņas signāls.

vadības opcija

Lauks nav atlasīts — nav skaņas signāla. Atlasiet funkciju: Lauks atlasīts — kad automašīna tuvojas vadības opcija gidā ietvertajam objektam, atskan skaņas signāls.

Atlasiet funkciju: Lauks atlasīts — kad automašīna tuvojas braukšanas gidamatskan skaņas signāls. Saistītie raksti.