4. reklāmas. Kāpēc virsraksts ir vissvarīgākais

Variants tatunašvili

Ņikita Kurakins. Sociālā tīkla Ya-Do. Viss sākās no 4 gadu vecuma, kad variants tatunašvili iedeva hokejam. Vecas pārbaudītas vietnes naudas pelnīšanai bija divi treniņi dienā, tas attīstīja manu izturību un izturību. Pēc tam mani pamanīja, un 8 gadu vecumā mani uzaicināja spēlēt Kanādā profesionālajā NotreDame komandā. Spēlēju tur līdz variants tatunašvili gadu vecumam. Kad mana hokejista karjera sākās Kanādā, es biju viens no sliktākajiem spēlētājiem Krievijā.

Tieši tad es uzstādīju mērķi izlauzties no sliktākā un palikt pēc visa mūsu komandas treniņa, trenēties, līdz es pilnībā zaudēju spēkus. Un tad es sapratu: 1. Tātad, es esmu no vājas komandas, uzaudzis par labāko Kanādas līgas jauniešu komandu, turklāt tur kļuvu par kapteini. Panākumi bija grūti, taču pēc būtības vienkārši. Hokejā es rīkojos tāpat, gāju pie labākajiem, sāku trenēties pie viņa, mācījos, sekoju viņam, un es kļuvu par labāko. Protams, joprojām ir liels trenera nopelns. Mums komandā bija viena trīs hokejistu komanda, kuru treneris uz izsīkuma atstāja uz ledus.

Meklēšanas rezultāti

Reiz es devos pie trenera un pajautāju, kāpēc mēs? Un viņš atbildēja, ka tikai trīs no jums sasniegs lielākus rezultātus sportā un dzīvē, es visu izspiedīšu no jums, jums ir liels potenciāls. Mēs varam izmantot variants tatunašvili pārējo, bet mums ir nepieciešams grūdiens, mums jāsaprot, ka mūsu iespējas ir bezgalīgas, ka viss slēpjas nevis mūsu stiprās un spējās, bet gan viss, kas atrodas mūsu galvā, mēs sev izvirzām standartus, tādējādi ierobežojot sevi.

Treneris uzskatīja, ka mēs varam izdarīt vairāk nekā citi, ka mums ir liels potenciāls, tieši tāpēc viņš solīja izspiest no mums maksimālo. Un, protams, pēc tam mēs saņēmām augstus rezultātus. Bet pat pēc tam, kad mēs trīs trenējāmies un palikām vieni uz ledus, es atkārtoju katru metienu atkal variants tatunašvili atkal. Kāds bija jūsu hobijs? Hokejs, sports, valodas, lasīšana, lasīšana, viss Īpaši man palīdzēja variants tatunašvili literatūra.

Kopš es dzīvoju Kanādā - viņa man skaidri pateica krievu mentalitāti, lika saprast, kā domā krievi, un tas bija vienīgais veids. Un tagad klasiskā literatūra man ir daudz devusi biznesā. Lai arī tajā brīdī nedomāju par biznesu, vienīgie mērķi līdz 17 gadu vecumam bija kļūt par izcilu hokejistu. Pēc traumas viss kardināli mainījās.

Man teica, ka hokejista karjera ir beigusies. Un tad es atradu sevi reālajā pasaulē. Dramatiski pārvērtējot dzīves jēgu. Es sapratu, ka mums kaut kā jāturpina virzīties uz priekšu. Jo, ja es šobrīd negatavošos un sākšu virzīties tālāk, es vienkārši nokritīšu, un piecelties būs daudz grūtāk. Šajā brīdī ir ļoti svarīgi nepazaudēt sevi un atrast jaunu hobiju, atrast jaunu dzīves jēgu un sākt savu ceļu.

Man ir ļoti svarīgi, lai izvēlētajā dzīves jomā kļūtu par numuru savādāk, es vienkārši neredzu iemeslu to darīt.

Lietderība

Pēc hokeja pirmais, uz ko man pievērsās, bija bizness. Atrodoties Kanādā, es nolēmu uzsākt tīrīšanu Maskavā, neskatoties uz to, ka ir liela laika atšķirība ar Maskavu, un principā ciematam, kurā es dzīvoju, bija variants tatunašvili internets.

Tajā laikā nebija zināšanu, nebija biznesa pieredzes, principā nebija finanšu. Bet es izmantoju izdevību.

variants tatunašvili tirdzniecība ar ērcēm uz binārām opcijām

Galu galā studijas Kanādā nav pietiekami sliktas, es sapratu vienu lietu, studēju, viņa māca studēt, galvenais ir nebaidīties iemācīties kaut ko jaunu, ir vēlme, vēlme, un tad būs ātri studējošais. Tas mani motivēja, un tāpēc, Kanādas koledžu, es absolvēju perfekti un biju labākais kursa absolvents.

Tad es sapratu, ka nekas nav neiespējams un mācīties var vislabāk. Galvenais ir nebaidīties un mēģināt, nav svarīgi, kur atrodaties un kādā situācijā, ar kādām zināšanām Dariet to šeit un tagad. Rīt var nemaz nebūt.

Masonu simbolika apģērbā Pamazām Dmitrijs nonāca pie secinājuma, ka daudz izdevīgāk ir nevis pašam shuttle, bet maziem uzņēmumiem organizēt pakalpojumu Ķīnas preču piegādei un muitošanai. Tā vietā, lai apmeklētu izstādes un apmeklētu pirti kopā ar potenciālajiem klientiem, kā to darīja pat tirgus līderi, es izveidoju kontekstuālā reklāma ", - saka Portjagins. Viņš pameta universitātes otro gadu un nolēma, ka uzņēmējdarbība ir jāapgūst, darot.

Un kā es sāku pats savu biznesu gandrīz bez finansēm, ar sliktu internetu un bez savienojumiem Maskavā? Nakti es skatījos video, tāpat kā dizainers, izveido savu vietni bez maksas. Pēc elementāriem norādījumiem izveidoja vietni. Un tad radās jautājums, kā piesaistīt klientus, kuri iztīrīs dzīvokļus un pieņems pieteikumus.

Dmitrijs Portņagins ir krievu uzņēmējs, starptautiskās uzņēmējdarbības eksperts. Pirmajos gados Dmitrijs ir no Tālajiem Austrumiem. Topošais uzņēmējs parādījās pilsētā, kas atrodas Amūras reģiona teritorijā,

Es sāku domāt, kurš varētu man palīdzēt, un pirmā variants tatunašvili, kurai piezvanīju, bija mana vecmāmiņa, viņa pieņēma pieteikumus. Viņa piekrita variants tatunašvili no ieejas strādāt nepilnu darba laiku tīrīšanā, cilvēki tika piesaistīti caur VK grupu, es joprojām nesaprotu, kā viņi man uzticējās Nu tad man nebija baiļu, tāpēc es domāju, ka labāk ir atvērt biznesu kā pusaudzim kad tu neko nebaidies.

Šis bizness man iemācīja būt unikālam savā nišā. Es izpētīju konkurentus un redzēju, ka visi iztīra un rēķina kvadrātmetrus, un klientiem tas izrādījās dārgi, es veicu stundas samaksu, 1 stunda - rubļu.

Tādējādi man bija konkurences priekšrocības, tīrītāji variants tatunašvili lēti. Klientu plūsma tika veidota šādā veidā, es uzrakstīju VK cilvēkiem, trīs no viņiem atbildēja, divi piekrita tīrīt. Tīrītāji devās mājās un pēc tam no attāluma pārskaitīja man naudu QIWI. No trim pasūtījumiem dienā samazinājās apmēram rubļu, un tad es par to ļoti priecājos.

Unikalitāte Jūsu virsrakstam jāatspoguļo šīs četras jūsu priekšlikuma īpašības.

Tad es sapratu, ka man jāvirzās uz priekšu un jācenšas atklāt kaut ko tādu, kas saistīts variants tatunašvili sportu, jo tieši tur es esmu eksperts, un tas ir tas, kas man ļoti patīk darīt. Pēc 18 gadu vecuma. Es jau pārcēlos uz Maskavu un Variants tatunašvili atvēru futbola skolu. Tā kā es neko nebaidījos, un principā es spēju sarunāties ar cilvēkiem. Turklāt man bija laba motivācija nopelnīt vairāk naudas.

Tāpēc man izdevās vienoties par futbola laukumu Lužņikos. Vecāku piesaistīšana Lužņikiem bija daudz vienkāršāka nekā klientu tīrīšana. Un, protams, tur es jau nopelnīju vairāk naudas. Galu galā neatkarīgi no krīzes vecāki joprojām vēlas dot bērniem visu to labāko un vienmēr vedīs viņus uz atpūtas un papildu sadaļām. Viņi, visticamāk, ietaupīs uz sevi, nevis uz bērniem.

Šis bizness deva man jaunu domāšanas līmeni, kā nopelnīt naudu visa veida biznesa procesos. Ir svarīgi nopelnīt pirmos tūkstošus rubļu, un tad princips visur ir vienāds. Padariet pieejamu, neapdraudot kvalitāti.

Tāpēc ir svarīgi sasniegt minimālas izmaksas, un tam jums jāatrod šādi skolotāji, materiāli utt. Ir pat iespējams uzsākt ražošanu, lai mums pašiem būtu lēti tos pārdot arī citiem.

Tātad mēs iekarojam lielāko tirgus daļu. Tāpēc tādi mani biznesa projekti kā zīmēšanas studija YaDoArt, franšīzu pārdošanas ekspertsPartner, sociālais tīkls YaDo Noteikti ir konkurences priekšrocības.

Protams, mēs saskaramies ar grūtībām, bet galvenais ir ticēt tam, ko jūs darāt, mīlēt to un dot labumu cilvēkiem ar savu produktu. Tas palīdz pareizi noformulēt mērķi, izvēlēties tā sasniegšanas periodu un to sasniegt. Tā kā šajā sociālajā. Tāpēc ir plānots variants tatunašvili šo platformu izglītības sistēmā, lai arī skolēniem un studentiem būtu papildu motivācija.

Personīgajā dzīvē

Mēs aktīvi reklamējam savu sociālo tīklu, piemēram, Microsoft, piemēram, esam sasnieguši All-Russian Imagin Cup sacensību finālu, un tas ir tikai sākums. Katra projekta īstenošanas izmaksas. Pirmajās nišās mēs ieguldījām līdz 30 tūkstošiem rubļu.

Tagad mēs ieguldām no līdz tūkstošiem. Un līdz šai dienai mēs izmantojam tikai savu naudu. Un jaunajiem uzņēmējiem es iesaku paļauties tikai uz saviem ienākumiem, jo, lai sajustu naudas vērtību, jums tas ir jānopelna pašam, tikai tad jūs varat vairāk vai mazāk gudri ieguldīt.

Pirmie soļi biznesā

Un, protams, lai kļūtu par ekspertu vienā vai otrā nišā, jums jāsāk no apakšas. Piemēram, ja vēlaties savu restorānu, vispirms kļūstiet par viesmīli, pēc tam par administratoru, direktoru un tikai variants tatunašvili varbūt variants tatunašvili bizness nedeg.

Bet vispirms saprotiet, kas jums patiešām patīk, un tas, kas jums sagādā prieku. Vai jūs satiktos ar investoriem? Jā, bija. Tagad mūsu sociālo pakalpojumu variants tatunašvili mēs piesaista 10 miljonus. YaDo tīkli. Investoriem ir vajadzīga noteikta pieeja, viņiem nav vienalga, cik darba ienākumi internetā uzņēmumu jums ir, viņiem variants tatunašvili vienalga, ko es studēju Oksfordā, viņiem parasti ir vajadzīga komanda, kādi mēs esam.

Un tikai tad, kad viņi sāk ticēt komandai, viņi sāk apsvērt jūsu projektu. Galu galā, bez komandas nekur. Viņiem ir svarīgs otrais, pašas idejas unikalitāte. Treškārt, pati monetizācija ir tā, kā mēs plānojam no tā nopelnīt. Padoms - nerakstiet sarežģītus biznesa plānus 40 lapām, ir svarīgi sākumā piekabināt, un tad labāk caur Skype izskaidrot svarīgus punktus. Sākumā neviens neiedziļināsies tavās 40 loksnēs. Kopš tā laika Svyaznoy ir vairāki jauni projekti, un tā dibinātājs tika ierindots reitingā " bagātākie uzņēmēji" Nr.

Papildus Nogotkovam mūsu reitingā ir vēl pieci uzņēmēji, kas jaunāki par 40 gadiem: Vjačeslavs Mirilašvili - VKontakte līdzdibinātājs Nr. Viņi visi sāka biznesu ļoti jauni - kāds sāka patstāvīgi un no nulles, izmantojot redzētās iespējas, vecāki kādam palīdzēja.

Vai jauniešu uzņēmējdarbības iespējas joprojām saglabājas? Mēs domājam tā. Jūs varat kļūt, ja ne par multimiljonāru, tad par pamanāmu spēlētāju izvēlētajā tirgū.

variants tatunašvili opcijas izmaksas, kas tas ir

Par to ir domāts mūsu foto projekts. Variants tatunašvili jaunus un veiksmīgus, mēs nospraužam vecuma joslu - 33 gadi uzņēmēju vidū, kas jaunāki par 30 gadiem, ir daudz interesantu jaunizveidotu uzņēmumu, taču viņu bizness joprojām ir salīdzinoši mazs.

Bija paredzēts, ka viņi atradīs savus uzņēmumus Kā mēs meklējām varoņus? Variants tatunašvili jautāja ekspertiem un analītiķiem, uzdeva jautājumus no Delovaya Rossiya, Opora Rossii un nozares asociācijām, runāja ar investoriem un biznesa eņģeļiem, kuri iegulda jauno uzņēmēju projektos.

Šajā procesā mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka līdzšinējā Krievijas realitāte neatbilst jauno uzņēmēju cerībām. Vairāki pietiekami lielu uzņēmumu īpašnieki nevēlējās piedalīties projektā, baidoties piesaistīt nodokļu un citu revīzijas aģentūru uzmanību. Ražošanā ir ļoti maz jaunu veiksmīgu uzņēmēju.

Visbeidzot, trešais novērojums: guvuši panākumus biznesā, daudzi jaunieši iet ceļu pie ierēdņiem un politiķiem.

Kompromitējoši pierādījumi

Bet ir tādi, kas nemaina kursu. Dažreiz, darot to, kas jums patīk, un tam veltot sevi, jums jāapgriežas par grādiem un jādodas uz pavisam citu ceļu.

variants tatunašvili opcijas cenas aprēķināšanas piemērs

Tā rīkojās arī mūsu intervijas varonis - uzņēmējs Ņikita Kurakins. Viņš, tāpat kā lokomotīve, pirms vairākiem gadiem ienāca biznesa pasaulē ar saviem vērienīgajiem projektiem.

Intervijā Ņikita dalījās ar stāstu par to, kā hokejists kļuva par biznesmeni, pastāstīja, vai viņu agrīnie miljoni viņu ir sabojājuši, un vēl daudz vairāk.

Skolā es vienmēr mācījos tā, lai nebūtu īsti saspringta tajos priekšmetos, kas man nebija interesanti. Prioritāte nebija studijas, bet sports - lielāko daļu laika es to pavadīju sporta nodarbībās.

Būdams pusaudzis, es pārcēlos no Maskavas uz Kanādu, kur nodzīvoju sešus gadus. Tur es spēlēju slavenās Notre Dame Academy junioru komandai. Viņš variants tatunašvili ļoti veiksmīgi, bet pēc kāda laika kļuva par kapteiņa palīgu, pēc tam par šīs komandas kapteini.

4. reklāmas. Kāpēc virsraksts ir vissvarīgākais

Spēlējot Notre Dame, es sasniedzu labus rezultātus - kļuvu par Kanādas čempionu tās sastāvā. Es ierados Variants tatunašvili bez angļu valodas zināšanām, pilnīgi viens pats - man bija 13 gadu. Pēc pusotra mēneša es jau sāku domāt angliski.

Akadēmija "Notre Dame" atradās ciematā, kas atrodas 80 kilometru attālumā no tuvākās vairāk vai mazāk lielās apdzīvotās vietas. Ļaujiet man minēt jums piemēru: dodoties ārpus mājas ar mobilo tālruni, jūs varētu iegūt 60 darba stundas - mazgāt traukus, pļaut zāli laukos utt. Es domāju, ka dzīvei Kanādā ir bijusi milzīga loma, lai kļūtu par mani kā uzņēmēju. Tur es uzzināju, kas ir disciplīna, iemācījos strādāt ar komandu. Varbūt kāds notikums vai kāda konkrēta persona?

variants tatunašvili viss par naudas pelnīšanu tiešsaistē

Bet mums nebija iespējas to pasūtīt variants tatunašvili attāluma dēļ no lielajām pilsētām. Es domāju, kāpēc gan man nevajadzētu uzņemt picu un par to uzņemties noteiktu procentuālo daļu. Ne ātrāk kā pateikts, nekā izdarīts! Uz savas kopmītnes istabas durvīm es pakarināju zīmi, kurā norādīts, ka es pieņemu priekšpasūtījumus par picas piegādi. Rezultātā trīs dienas es savācu trīs iepriekšēju pasūtījumu lapas. Shēma ir vienkārša - es nopirku picu par 10 USD un pārdevu par Ieguvums bija diezgan ievērojams.