Veselīgs uzturs – mode vai nepieciešamība?! - Padomi

Variants uzturs

Saturs

  Whatsapp 0 ieteikumi Atslodzes dienas atvaira 2.

  Taču pareizs uzturs var būt ne tikai ātri un viegli pagatavojams, bet arī finansiāli izdevīgs. Tomēr informācija būtu jāievāc no droša avota, kas palīdzēs saprast konkrēto problēmu un variants uzturs nepieciešamos risinājumus. Izvēloties kādu sporta veidu, ir jāņem vērā veselības stāvoklis, fiziskā sagatavotība, kā arī aktivitāšu mērķis un priekšrocības.

  Tādēļ labāk būtu konsultēties ar treneri, norādot uz fiziskajām traumām, veselības problēmām un treniņu mērķiem. Šajā kontekstā ļoti svarīgi ir izvēlēties piemērotāko un tīkamāko sporta veidu, pretējā binārās opcijas demonstrācijas kontos drīz vien radīsies vēlme treniņus pamest novārtā. Iesākumam var nodarboties ar dinamiskākām pastaigām, arī ar variants uzturs un peldēšanu.

  variants uzturs

  Respektīvi, ir jāmeklē tas, kas pašam vislabāk patīk - gan sportā, gan uzturā, kas garantē labu veselību.

  Varu ieteikt vairākus paņēmienus, kuri variants uzturs ieiet ritmā, neliekot vilties veselīga uztura idejā,» saka K.

  Iespējams cepeškrāsnī izcept folijā ietītu vistas fileju ar garšvielām vai pagatavot ūdenī sutinātu vistas fileju variants uzturs dārzeņiem. Tāpat var uz ātras uguns apcept fileju, ko notiesāt ar grieķu salātiem piedevās.

  variants uzturs

  Vienkārši, ātri, garšīgi un maciņam izdevīgi, turklāt neatkāpjoties no veselīga uztura principiem. Pat tāds produkts kā veikalā nopirkts biezpiens ar rozīnēm pilnībā atšķiras no mājās pagatavotā. Gatavojot mājās, ir iespējams kontrolēt biezpiena, cukura un rozīņu daudzumu, krējuma tauku saturu, kā arī izvairīties no nevēlamām piedevām, ko var saturēt pusfabrikāti.

  variants uzturs

  Tādu piemēru ir ļoti daudz: mājās pagatavota vistas gaļas kotlete var būt lielisks variants vakariņām, bet veikalā pirkta kotlete nav labākā izvēle, jo tā var saturēt lielu sāls, tauku un pārtikas piedevu daudzumu.

  Pat kafejnīcā pirktie griķi var izrādīties slikts variants gadījumā, ja tiem pievienots nezināmas izcelsmes sviests. Ja organisms paliek izsalcis ilgāk par astoņām stundām, tas stresa dēļ uzsāk aktīvāku ēdiena rezervju uzkrāšanas procesu, variants uzturs kalpo par svara palielināšanās iemeslu.

  Brokastis - vasks, bumbieru sufle, tēja. Rīta uzkoda - biezpiena deserts ar ksilīta pievienošanu. Pusdienas - auss, vārītas zivis, kartupeļu biezeni. Pēcpusdienas uzkodas - saldo augļu želeja. Vakariņas - gaļas kūka, rīsu biezputra, kefīrs.

  Turklāt, ieturot ilgākas pauzes starp ēdienreizēm, zūd sāta sajūta, kas sekmē pārēšanos un svara uzņemšanu. Patiesībā nedrīkst ēst trīs stundas pirms gulētiešanas. Ja cilvēks pārstāj ēst pēc sešiem un dodas gulēt tikai pusnaktī, tad nākamajā dienā apēstais pārtikas daudzums nokļūst tauku rezervēs,» skaidro treneris.

  variants uzturs

  Ja vakarā ir svarīgs pasākums, treniņš, lekcijas universitātē, liels sastrēgums vai kādi citi iemesli, kas liedz iespēju ieturēt maltīti ierastajā laikā, tad cilvēks atrodas izvēles priekšā - paēst neilgi pirms gulētiešanas vai neēst līdz pat rītam, kaut gan pēdējā maltīte bijusi, piemēram, piecos pēcpusdienā.

  Tad izvēle ir jāizdara par labu ēšanai. Būtiski ir nepārēsties: raudzēta maize ar sieru un glāze kefīra vai 50 grami biezpiena, kas apēsti stundu pirms miega, būs organismam veselīgāki nekā ilgstoša badošanās, kā dēļ tas nākamajā dienā aktīvi veidos rezerves variants uzturs visas apēstās pārtikas.

  variants uzturs

  Maldīgs ir priekšstats, ka ievestie dārzeņi un augļi ir nelietderīgi vai pat kaitīgi, tāpēc labāk ir apēst nesezonas dārzeņus ziemā nekā neapēst tos nemaz.