2. Uzlabojiet darbību, lai gūtu panākumus svētku laikā

Veiksmīga tirdzniecība

bināro opciju termināls

Šie noteikumi attiecas uz visiem pakalpojumiem, kuri ir pieejami CrediWeb® portālā, un tie jāievēro ikvienam CrediWeb® lietotājam. CrediWeb® iekļautajai informācijai ir uzziņas raksturs, un tai nav juridiska veiksmīga tirdzniecība. Portāla produktos ietvertie vērtējumi ir uzskatāmi par trešās personas viedokli, un nevar būt vienīgais pamats lēmumu pieņemšanai.

uzticami tirdzniecības roboti

Portāla lietotājs apņemas izmantot portālā pieejamo informāciju tikai leģitīmiem mērķiem. Portāla lietotājs ir atbildīgs par fizisko personu datu aizsardzības normatīvā regulējuma prasību ievērošanu.

forti un binārās opcijas

Atsaucoties uz portālā iegūto informāciju, lietotājam ir jānorāda atsauce uz portālu. Portālā saņemtas informācijas tālākizmantošana komerciāliem mērķiem ir atļauta tikai pēc iepriekšējas saskaņošanas ar portāla uzturētāju.

1. Sagatavojiet savas kampaņas svētku laikam

Bez rakstveida vienošanās ar portāla uzturētāju aizliegts izmantot jebkādas automatizētas sistēmas vai iekārtas informācijas pieprasīšanai no datubāzes.

Portāla lietotājs ir atbildīgs par tam piešķirto piekļuves rekvizītu nenokļūšanu trešo personu rīcībā.

  • 5 svarīgi noteikumi, kas jāpatur prātā veiksmīgai tirdzniecībai
  • Tajā brīdī jūs sākat baidīties no vissliktākajiem un sākat veikt pārgalvīgākus darījumus jaunajā virzienā.
  • Veiksmīga Tirdzniecība, SIA, | Uzņēmumi | blackmagpietheory.com
  • Kā tiek izņemta nauda no binārajām opcijām
  • FxGlory vispārējā informācija Veiksmīga cfd tirdzniecība, kāda
  • Veiksmīga tirdzniecība svētku laikā - Google Ads Palīdzība
  • Сilvēktirdzniecība, cilvēku tirdzniecība, HESTIA
  • Kustīgās binārās opcijas

Portāla lietotājs uzņemas pilnu atbildību par darbībām, kas veiktas CrediWeb® sistēmā, izmantojot konkrētā lietotāja piekļuves rekvizītus. CrediWeb® portāla uzturētajam ir tiesības mainīt pakalpojumu saturu un apjomu, paziņojumu par izmaiņām iepriekš publicējot portālā  www.

Izziņas veids

Portāla uzturētājam ir veiksmīga tirdzniecība atteikt reģistrācijas pieprasījumu bez paskaidrojumu sniegšanas. Portāla uzturētājam ir tiesības bloķēt pieeju pakalpojumu saņemšanai portālā, ja tam ir pamats uzskatīt, ka tiek pārkāpti CrediWeb® izmantošanas noteikumi.

Vebinārs: Distances tirdzniecība

Portāla uzturētājs neatbild par zaudējumiem, kas radušies Lietotāju pieļauto kļūdu veiksmīga tirdzniecība izdarīto pārkāpumu rezultātā, Portāla uzturētājs neatbild par tehniskām problēmām, kuru dēļ nav iespējams saņemt pakalpojumus tiešsaistes režīmā, Portāla uzturētājs neatbild par secinājumiem, ko Klients izdarījis, pamatojoties uz portālā CrediWeb® saņemto informāciju, kā arī attiecīgiem Lietotāja pieņemtajiem lēmumiem un to sekām.

Portāla uzturētājs neatbild par iespējamām informācijas kļūdām portālā. Portāla lietotājs, kas portālā reģistrējies kā fiziska persona, ir informēts, ka portāla uzturētājs un tā grupas uzņēmumi veic personas datu, ko portāla lietotājs iesniedzis, reģistrējoties un autentificējoties portālā, apstrādi portāla uzturētāja un tā grupas uzņēmumu CrediWeb® sniegto pakalpojumu nodrošināšanai, pakalpojuma satura personalizēšanai, kā arī, lai veiktu citas darbības tiesisko attiecību nodibināšanai un veiksmīga tirdzniecība izpildes nodrošināšanai.