Canon : PIXMA rokasgrāmatas : TR series :

Atcelt opciju. Maksājumi — apstrīdēšana, ziņošana vai atcelšana

Saturs

  Īstenojot profilaktiskus veselības aizsardzības pasākumus mūsu atbalsta speciālistiem saistībā ar vīrusa COVID izplatību, esam ierobežojuši strādājošo darbinieku skaitu.

  droši nopelnīt naudu internetā

  Skatiet iespējas, kā sazināties ar atbalsta speciālistuvai apmeklējiet palīdzības centru. Maksājumi — apstrīdēšana, ziņošana vai atcelšana Ja uzskatāt, ka pirkums tika veikts vai nauda tika nosūtīta atcelt opciju saņemta krāpnieciski, varat apstrīdēt darījumu.

  1. Microsoft konts Microsoft Store Vairāk
  2. Canon : Inkjet rokasgrāmatas : TS series :
  3. Microsoft Store Vairāk

  Varat atcelt atsevišķus maksājumus, kurus veicāt, izmantojot lietotni Google Pay. Pirms apstrīdēšanas Pārliecinieties, ka maksājums nav aizturēts autorizācijas nolūkos. Atkarībā no jūsu bankas aizturētā summa var tikt rādīta 1—7 darbadienas.

  opcijas magnēts

  Pārbaudiet, vai maksājumu nav veicis ģimenes loceklis vai draugs, kuram ir piekļuve jūsu Google kontam vai maksājuma veidam. Ja nesen atcēlāt pasūtījumu vai maksājumu, maksājuma ieskaitīšana atpakaļ kontā var aizņemt kādu laiku.

  jums ir jādzīvo, lai nopelnītu naudu dzīvošanai

  Jūsu, ģimenes vai draugu maksājumi par Google produktiem Šie norādījumi ir paredzēti pirkumiem Google produktos vai par Google produktiem, piemēram, Google Play, YouTube vai Google Store. Neautorizēta maksājuma apstrīdēšana vai ziņošana par to Ja uzskatāt, ka maksājums tika veikts krāpnieciski, varat apstrīdēt darījumu.

  savu biznesu ar ieguldījumiem internetā

  Maksājuma atcelšana Sazinieties ar attiecīgā produkta atbalsta komandu. Piezīme: šī informācija ir paredzēta atcelt opciju, nevis uzņēmumiem.

  Lai iegūtu plašāku uzņēmumiem paredzētu informāciju par lietotni Google Pay, apmeklējiet maksājumu centra palīdzības centru. Abonementa anulēšana Ja anulēsit abonementu, netiks atmaksāti jau veiktie maksājumi.

  jaunus ienākumus, izmantojot internetu

  Anulēšanu nevar atsaukt, bet vienmēr varat abonēt no jauna.