Dinox SIA Ēdināšanas virtuves iekārtas

Bāru tirdzniecība. Rīgas centrā «diennakts bāros» aizvien iespējams naktī iegādāties alkoholu / Raksts / blackmagpietheory.com

Saturs

  bāru tirdzniecība sarkanas zaļas sveces stratēģijas binārām opcijām

  Autori: 4. Veikali un citu tirdzniecības vietas — izņemot klubus, kafejnīcas un restorānus, kur iedzert atļauts līdz pat brīdim, kad durvis tiek slēgtas apmeklētājiem —, pilda likuma prasības. Vienā no šādiem veikaliņiem, kas atrodas pašā Rīgas centrā, raidījumam pēc pulksten Citā šādā veikalā arī notika bāru tirdzniecība tirdzniecība neatļautā laikā, turklāt tur jau tirgoja ne vairs glāzēs, bet pudelēs.

  Pārdevēja gan pircējiem prasa  pudeli paslēpt zem virsdrēbēm. Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam atzina, ka pašvaldības policija pastiprināti uzrauga sabiedrisko kārtību pie šādiem bāriem, bāru tirdzniecība pulcējas cilvēki, bet ar kontrolpirkumiem un šādu vietu pārbaudi pēc pulksten Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska uzsvēra, ka alkohola tirdzniecība līdzņemšanai pēc pulksten Juridiskām personām par pārkāpumu draud sods no 70 līdz eiro Kad Valsts policija konstatē pārkāpumu, šī informācija tiek nodota Valsts ieņēmumu dienestam VIDkas tālāk lemj, vai uzņēmumam anulēt alkohola tirdzniecības licenci.

  VID Nodokļu pārvaldes Akcīzes daļas vadītāja Ieva Liepiņa stāstīja, ka VID var piemērot administratīvo sodu un noteiktajos gadījumos anulēt izsniegto licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai.

  bāru tirdzniecība tirdzniecības robotu izstrāde pēc pasūtījuma

  Kopumā par akcīzes preču aprites pārkāpumiem pērn licences anulētas vairāk nekā uzņēmumiem. Taču daudzos gadījumos, kad šie uzņēmumi zaudē licenci un nedrīkst turpināt komercdarbību, tā saucamais diennakts bārs pēc kāda laika atsāk savu darbu tajās pašās telpās — un arī darbinieki un patiesie labuma guvēji ir tie paši, mainījies tikai uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un formālais īpašnieks.

  bāru tirdzniecība kā tirgoties kriptogrāfijas biržā

  Konkurences padomē norāda, ka nav viņu kompetencē meklēt robus alkohola aprites likumdošanā, taču viņi esot gatavi konsultēt Valsts ieņēmumu dienesta un iekšlietu sistēmas pārstāvjus, ja tie reiz sadomās sēsties pie sarunu galda, lai kopīgi izstrādātu likuma bāru tirdzniecība, kuru mērķis būtu pārliecināt negodīgos komersantus par bāru tirdzniecība neizbēgamību. Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot bāru tirdzniecība kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Ziņot par kļūdu.

  Lielizmēra, kupolveida un frontālās trauku mazgājamās mašīnas Aksesuāri Virtuves piederumi katli, pannas, kausi u. Bāru un restorānu mēbeles Mēbeles restorāniem, bāriem, kafejnīcām no labākiem Spānijas, Francijas, Vācijas, Itālijas un Polijas ražotājiem. Servisa centra pakalpojumi Veicam remontu mūsu servisa centrā vai izbraucam visā Latvijas teritorijā Garantijas un pēc garantijas apkalpošana Vērsieties pie profesionāļiem!