G.A.L., SIA

Gal tirdzniecība, Izziņas veids

Saturs

  kā nopelnīt naudu privātā bināro opciju Warren buffet

  Veicot oficiālo kontroli, produktos laboratoriski tika konstatēta toksiska viela mikotoksīns — patulīns, kura koncentrācija pārsniedza maksimāli pieļaujamo līmeni. PVD uzņēmumam uzdeva piesārņoto produktu partijas atsaukt no tirdzniecības. Kāds ir kļūdījies Ierastas PVD pārbaudes uzņēmumā notiek regulāri, aptuveni katru otro mēnesi. Tāda notika arī marta beigās, kuras laikā tika noņemti kārtējie gatavās produkcijas paraugi.

  iespēja bez reģistrācijas bonusa nopelniet naudu pats

  Rezultātus par pārsniegtu patulīna daudzumu uzņēmums uzzināja krietni vēlāk. Konkrētā PVD pārbaude ar paraugu atlasi tika veikta marta beigās, bet rezultātu, kurš gal tirdzniecība pārsniegtu pieļaujamo patulīna līmeni zīdaiņu pārtikā, saņēmām tikai maija beigās,» stāsta SIA Lat Eko Food vadītāja Egija Martinsone.

  Viņa apstiprina, ka dažādas pārbaudes uzņēmumā nav nekas ārkārtējs, jo bērnu pārtikas ražošana ir vissensitīvākā kategorija.

  autopilota iespējas binārā opcijas demonstrācijas versija

  Tāpēc kvalitātes vadība gal tirdzniecība primārais jautājums uzņēmumā, kam tiek pievērsta liela uzmanība. SIA Lat Eko Food dažādi auditi tiek veikti bieži, dažreiz pat divas reizes mēnesī — tās ir lielās piegāžu ķēdes, piemēram, skandināvu veikalu ķēde Coop, kas pirms sadarbības uzsākšanas un arī sadarbības laikā uzņēmumā veic kvalitātes auditus un vērtē, vai tas būs uzticams sadarbības partneris.

  bitcoin likme decembr kur īsti nopelnīt naudu internetā