Kāpēc tieši šūšanas kurss iesācējiem?

Iesācēju atsauksmes. 5 labākās grāmatas par Forex, kuras lasīt kā iesācēju Trader - Atsauksmes

Iesācēju atsauksmes

Reinis jau ir nomainījis motociklus 8 reizes un vienā sezonā garāžā viņam atradās pat 3 motocikli vienlaikus. Savos ceļojumos uz diviem riteņiem ir apceļojis Vjetnamu, ASV, Skandināviju un Rietumeiropu, kā arī plāno braucienu no Rīgas uz Eiropas tālāko dienvidu punktu Gibraltārā. Tātad, tu esi izlēmis pirkt motociklu un kārtot A kategorijas vadītāja apliecību.

Varbūt tev ir ap 30, varbūt tu esi izlēmis izmēģināt kaut ko jaunu savā dzīvē, varbūt tu vienkārši meklē pilsētas pārvietošanās līdzekli siltajiem mēnešiem, par ko nav jāmaksā parkings. Varbūt tu esi atklājis pēkšņu patiku pret uzgriežņatslēgām un WD40 vai laika pavadīšanu garāžā ar atspirdzinošu dzērienu meditatīvos nolūkos.

Lai kāds arī būtu iemesls — tas ir Iesācēju atsauksmes.

Iesācēju atsauksmes

Reklāma Motobraukšana ir foršs hobijs. Braukt ar motociklu katru reizi ir neliels piedzīvojums, vienalga, vai tu brauc uz darbu vai šķērso kontinentu.

AUNS - 2021. GADA TARO PROGNOZE - ASTARTA

Tas var būt aizraujoši un nomierinoši vienlaicīgi, ar to precīzi signāli binārai tirdzniecībai apgūt jaunas prasmes, to var izmantot kā fizisku aktivitāti. Moto braukšana paver daudz iespaidu un liek atklāt jaunas lietas — motocikli, stili, uzlabojumi, gadžeti, ekipējums, maršruti, izbraucieni ar biedriem, ceļojumi un dažādi sportiski izaicinājumi, ja tas ir tas, kas interesē vairāk.

Vēl tā ir nebeidzama naudas bedre, kas nereti rezultējas ar jauniem draugiem, dusmīgu sievu un visu tavu iekrājumu iztērēšanu katras vasaras sākumā.

Izmaksas pieaug proporcionāli braukšanai pieredzei. Pirmais mocis būs uz īsu brīdi Pats būtiskākais loģiski un sentimentālākais brīdis ir pirmā motocikla iegāde, bet ir vērts paturēt prātā pāris lietas. Pirmā — pirmais motocikls būs uz vienu, ilgākais — diviem — gadiem, tu Iesācēju atsauksmes no tā izaugsi. Visdrīzāk, tu izmēģināsi dažādu kategoriju un pielietojuma motociklus, līdz nonāksi līdz izpratnei par to, kas atbilst tavām vajadzībām un vēlmēm.

Motocikli, kas ir ērti un ātri lietošanai pilsētā vai trasē nebūs piemēroti ilgām stundām ceļojot pa šosejām ar pasažieri aizmugurē.

Datorkursi iesācējiem

Ja tev iepatiksies braukt pa mežu ceļiem ceļiem, nevis takām vai pļavāmtad liels tālo gabalu motocikls būs par masīvu un smagu. Ja tu esi tas ceļotājs, kas var aizbraukt atvaļinājumā uz mēnesi ar vienu mugursomu, visdrīzāk, ka Iesācēju atsauksmes derēs jebkuras klases mocis, taču ja tu brauc ar savu otru pusi, kas galīgi nebūs gatava mēnesi pavadīt lietus kombinezonā ar tikai 1 zobubirsti kabatā, būs jādomā par moto koferiem, somām vai kastēm. Īsāk sakot, izvēļu un lietošanas veidu ir daudz, bet tikai ar laiku tu sapratīsi savu pareizo.

Mans pirmais motocikls Izmērs, jauda un sēdekļa augstums Vienalga, kādas kategorijas motocikls tev šķiet, ka ir tevi ieinteresējis, pirmajam motociklam būtu jābūt ne pārāk dārgam un ne pārāk jaudīgam.

Ne dārgam, jo tu tāpat to drīz pārdosi, un jaudā draudzīgam, jo tev vēl nebūs uzkrātas vajadzīgās Iesācēju atsauksmes, lai to droši vadītu. Kļūdās visi, Iesācēju atsauksmes pieredzējuši motociklisti. Jautājums ir, cik lielā ātrumā tas notiks. Nav jau tā, ka mazjaudīgi motocikli neatļautu pieklājīgus ātrumus virs atļautajiem, taču motocikla jaudas faktors nenosaka tikai to, kāds ir tā maksimālais ātrums. Būtisks arī ir griezes moments, kas, primitīvi reducējot tā jēgu, nozīmē, cik dinamiski motocikls paātrināsies.

Arī motori ir dažādi, un ne vienmēr visu nosaka tā kubatūra, taču ir vērts pieturēties pie domas, ka pirmajam motociklam Iesācēju atsauksmes jābūt Iesācēju atsauksmes ar dzinēju, kam ir ne vairāk kā kubikcentimetru tilpums un ap 50Nm grieze.

Neatrodi apskatu interesējošai ierīcei?

Otrs būtiskais aspekts pirmajam motociklam ir tā izmērs ilgtermiņa pārdošanas iespēja augstums.

Katram motociklam ir sava ergonomika, pirmajos pāris gados ir būtiski, lai motocikls tā vadītājam nav par augstu, un ir iespējams apstājoties komfortabli Iesācēju atsauksmes zemes nolikt pilnu pēdu. Gariem braucējiem nekad nebūs problēmu ar jebkuru Iesācēju atsauksmes, taču īsāku vadītāju tai skaitā sieviešu motociklu izvēle ir mazliet ierobežotāka. Sēdekļa augstumam no zemes būtu jābūt mm, pieņemot, ka vadītājs ir ap cm garš.

Kā izvēlēties savu pirmo motociklu? (11 iesācējiem draudzīgi modeļi) - blackmagpietheory.com

Protams, sēdekļa augstums ir nedaudz regulējama īpašība, Iesācēju atsauksmes vienmēr var izvēlēties plānāku sēdekli vai sliktākajā gadījumā, lūgt speciālistam pazemināt motocikla piekari. Trešais un pēdējais faktors ir elektroniskie kustības palīgi, ar ko parasti ir aprīkoti visi puslīdz nesen ražoti motocikli — bremžu anti-bloķēšanas sistēma ABS un piedziņas kontrole traction control, jeb TC. TC, iespējams, nav Iesācēju atsauksmes mazākas jaudas motocikliem, taču ABS ir diezgan kritiska iekārta, kas glābj dzīvības, īpaši motociklistiem.

Panikas bremzēšana ir viena no izplatītākajām iesācēju kļūdām, sabloķēts priekšējais ritenis ir pilnīgi drošs un momentāls veids, kā attapties uz asfalta.

Iesācēju atsauksmes

ABS to nepieļauj. Kopš Jaunu, mazlietotu vai galīgi lētu?

Iesācēju atsauksmes

Tad, protams, ir cenas faktors — cik naudas tērēt savam pirmajam motociklam. Šai jautājumā viedokļi vienmēr dalās, jo naudas pieejamība nav tāds objektīvi vērtējams faktors — kādam tās ir vairāk, citam mazāk.

Iesācēju kļūdas. Fitnesa nodarbības

Es teiktu, ka pirkt jaunu vai Iesācēju atsauksmes motociklu ir labāk, ja to var atļauties. Pirmkārt, motocikls, kurš nopirkts veikalā, ir jauns un pret to rodas tāda bijība un rūpe kā pret jebkuru lietu, par ko ir samaksāta lielāka nauda.

Es uzskatu, ka pirmajam motociklam ir jābūt uzticamam, drošam un kopumā patīkamam notikumam dzīvē.