Continue Reading

Konsensa algoritms. Pārskats Par Mums

DPoS * pret DPoS: tīkla uzturēšana bez atļaujas

To atšķirības pamatā ir savienojums vai nu ar horizontālu, vai vertikālu mērogošanas stratēģiju, un no tā izrietošie atšķirīgie nepieļaujamības līmeņi. Ko nozīmē būt bez atļaujas? Viens no galvenajiem principiem attiecībā uz publiskajiem blokķēdēm ir tāds, ka tiem vajadzētu būt bez atļaujas - jēdzienam, kas iet roku rokā ar decentralizāciju.

Neatļaujams nozīmē, ka mezgliem nav vajadzīgas īpašas atļaujas, lai piedalītos blokķēdes virsgrāmatas uzturēšanā un atjaunināšanā. Citiem vārdiem sakot, attiecībā uz virsgrāmatu tīklam jābūt atvērtam visiem.

Cardano Review (ADA): funkcijas un izveides vēsture

Bloķēšanas ķēdes bez atļaujas piemērs ir blokķēde Bitcoin, kurā jebkurš var lejupielādēt attiecīgo programmatūru un izmantot savu aprīkojumu, lai raktuves un piedalītos konsensa algoritms. Šis īpašums ir būtisks, ja blokķēdes mērķis ir palikt decentralizētai.

opcijas reģistrācijas bonuss

Ja mezgliem ir vajadzīga atļauja, lai pievienotos tīklam, parasti ir jābūt iesaistītai iestādei, kas dod atļaujas, ieviešot centralizāciju. Problēmas ar nepieļaujamību Lai arī tas ir pieļaujams, ir ļoti svarīgi jebkurai publiskai bloķēšanas ķēdes platformai, tai ir savi trūkumi.

bināro opciju laiks

Tā kā nav standartu attiecībā uz to, kas var piedalīties vienprātībā, nav savienojuma pārtraukšanas mezglu ar ļoti vāju aprīkojumu vai zema joslas platuma iespējām. Tas var kavēt veiktspēju, jo vienprātība jāveido, ņemot vērā realitāti, ka neizbēgami tiks iekļauti ātrumu ierobežojoši mezgli.

BLOKĶĒDES KONSENSA ALGORITMS

Tāpēc, cerot uz palielinātu mērogojamību, parādījās jauna veida vienprātības mehānisms, kas atrodas kaut konsensa algoritms starp atļauto un neatļauto.

Deleģētais likmes pierādījums DPoS un vertikālā mērogošana DPoS ir vienprātības algoritms, kas parasti izmanto mākslīgi ierobežotu skaitu lieljaudas vienprātības mezglu, lai atjauninātu un uzturētu blokķēdi.

Tā kā DPoS mezgliem ir nepieciešama jaudīga aparatūra un lielas joslas platuma iespējas, veiktspēju var palielināt. Turklāt, tā kā ir mazāk mezglu, vienprātību var panākt daudz ātrāk. Šāda veida stratēģijai ir acīmredzams mīnuss, kas pēc savas būtības ir daļēji centralizēts risinājums. Maksimāla mezglu skaita palielināšana palielinās ātrumu, bet tīkla kontroli konsensa algoritms nedaudzu rīcībā.

Comments Ir dzirdēts par algoritmiem, uz kuru bāzes funkcionē blockchain monētas? Pastāv vēl daudzi algoritmi — katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Tas ir diezgan neparasts risinājums, kas ļauj viegli iestatīt un mērogot tīklu. Tomēr vislielākā problēma joprojām ir lietotāju stimulēšana pāriešanai uz šo algoritmu. Kas ir Proof-of-weight Aplūkosim Proof-of-weight darbības principu, pamatojoties uz populārāko algoritma pielietošanas piemēru — monētu Algorand.

Šāda jaudas koncentrācija var izraisīt slepenu konsensa algoritms un padarīt tīklu mazāk drošu, jo mazāk kļūmju punktu. Lai palīdzētu kompensēt centralizēto vienprātības tīklu, DPoS mērķis binārās opcijas mmcs nodrošināt decentralizētu veidu, kā izlemt, kuri mezgli var piedalīties vienprātībā.

Pārskats Par Mums

Šajā vietā tiek iesaistīta DPoS deleģētā daļa. Parasti žetonu turētāji balso, par kuriem mezgliem jāpiedalās vienprātībā, un viņu balsstiesības ir proporcionālas viņu rīcībā esošajiem žetoniem. Lai arī tas šķiet ļoti demokrātisks mezglu ievēlēšanas veids, tam ir dažas nepilnības. Tā kā balsošanas jauda ir balstīta uz turēto žetonu skaitu, bagāti cilvēki var vienkārši iegādāties vēlēšanas, ja balsošanas konsensa algoritms nav rūpīgi izstrādāta.

Turklāt, ja šie paši bagātie cilvēki apvienojas un apņemas balsot tikai viens par otru, viņi var veidot karteļus, ar kuriem var kļūt ļoti grūti tikt galā.

ziņas par cilvēku tirdzniecību

Abi projekti ir kritizēti par savu balsošanas mehānismu taisnīgumu. Jautājumu uzsver EOS un Tron marķieru sadalījums starp adresēm.

  • 💾 Blog: Kas ir Hašgrafs? Kā tas atšķiras no Blockchain? 📀
  • Kas ir Hašgrafs?

Katrā ziņā lielākajās adresēs ir vairākums žetonu, kas nozīmē, ka vēlēšanas var izlemt ar nelielu relativitātes personu skaitu. Tas liek domāt, ka ievēlēšanai nopelnu vietā var būt daudz sakara ar politiku un attiecībām. Turklāt mezglu atalgojums - kas var būt ļoti būtisks - darbojas, lai attālinātu aktīvos iespēju stratēģija ir rentabla, nodrošinot tiem arvien lielāku balsstiesību, radot bagātāku situāciju.

es nopelnīju daudz naudas

Tāpēc šķiet, ka balsošanas shēmas, kuras izmanto parastās DPoS balstītās blokķēdes, var veicināt mezglu pārāk iesakņošanos.

Tomēr ir vēl viens faktors, kas var radīt konsensa algoritms lielākas grūtības kļūt par mezglu. Tas ir mezgla vāciņa rezultāts.

Blockchain konsultāciju pakalpojumi

Ja pieprasījums palielinās, bet mezglu skaits paliek vienāds, katram mezglam jākļūst jaudīgākam. Šo mērogošanas metodi sauc par vertikālu palielināšanu, un tā apraksta situāciju, kad mezglu skaits paliek nemainīgs, bet to jauda tiek nepārtraukti palielināta, lai neatpaliktu no pieaugošā pieprasījuma.

Cardano ir publiska blokķēde un viedo līgumu platforma. Šī altcoin īpatnība ir ka tā balstās uz zinātnisko filozofiju, akadēmisko teoriju un recenzētiem pētījumiem. Cardano iezīmes Cardano izstrādātāji apgalvo, ka projekts ir digitāla platforma, kas uzbūvēta jau no paša sākuma, lai risinātu dažus no nozares lielākajiem izaicinājumiem un pārstāv trešās paaudzes kriptonauda. Cardano risina trīs aktuālas kriptovalūtas konsensa algoritms mērogojamība, savietojamība un noturība, izmantojot dizaina principus un vislabāko attīstības praksi apvienojumā ar akadēmisko stingrību. Tas bija Hoskinsons, kurš nosauca monētu pēc Girolamo Cardano, itāļu polimāta un ārsta, kurš slavens ar pirmajiem sistemātiskajiem varbūtību aprēķiniem.

Gan lielās sākuma izmaksas, kas saistītas ar ļoti spēcīga mezgla vadīšanu, gan iespējamās problēmas, kas saistītas ar kampaņu pret bagātīgiem mezgliem vai karteļiem, var padarīt pārmērīgi sarežģītu kļūt par DPoS mezglu. Rezultātā konsensa tīkls vairs nav īsti bez atļaujas.

Kriptovalūtas Cardano (ADA) tīklā veiksmīgi noticis hardforks

Nevienam konsensa algoritms iespējams vienkārši izveidot superjaudīgu mezglu un pēc tam kampaņu veidā izstumt iesakņojušos aktīvos mezglus. Kaut arī tehniski ikvienam ir atļauts piedalīties, konsensa tīkls tiek faktiski atļauts, jo pastāv ārkārtējas grūtības kļūt par aktīvu mezglu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka DPoS ne vienmēr ir slikts. Jautājums rodas, kad tikai daži mezgli kontrolē visu par blokķēdi un saņem arī visas atlīdzības. Horizontālās mērogošanas stratēģijas darbojas, palielinot mezglu skaitu, nevis palielinot katra mezgla jaudu. Tas ļauj noteikt zemākas mezglu prasības attiecībā uz aprēķina jaudu, joslas platuma iespējām un atmiņu.

Turklāt pieaugošais pieprasījums neizraisīs mezglu prasību palielināšanos, kā tas ir vertikālās mērogošanas stratēģiju gadījumā. TOP Network izmanto sharding, kas ir galvenā horizontālā mēroga samazināšanas stratēģija, ko izmanto saistībā ar blokķēdēm.

Proof of WHAAAT?! Overview of 13 different consensus algorithms for cryptocurrencies!

Atšķirībā no parastajiem bloku ķēdēm, kuru pamatā ir DPoS, TOP Network sašaurinātajā arhitektūrā nav mezglu vāciņa, lai gan, sasniedzot noteiktu mezglu skaitu, ienesīgums samazinās. Šis faktors ņem vērā aprēķina jaudu, joslas platuma iespējas, kopējo aktīvu stāvokli un reputāciju.

Laipni lūdzam vietnē EY Latvija Jūs apmeklējat EY Latvija vietni Blockchain konsultāciju pakalpojumi Šeit Konsultāciju pakalpojumi Blockchain ir decentralizēta virsgrāmata katra tīklā notiekošā darījuma reģistrācijai, kas nodrošina uzticamu datu decentralizētu apmaiņu jeb t. Tā var optimizēt un paātrināt jūsu uzņēmējdarbības procesus, pastiprināt aizsardzību pret kiberdraudiem un samazināt vai pilnībā likvidēt starpnieku lomu.

Lai arī mezgliem joprojām ir dažas minimālās prasības, lai pievienotos tīklam, konsensa algoritms nepārspēj. Ikviens var pievienoties konsensa tīklam, ja viņš atbilst šīm minimālajām prasībām.

Algoritms Proof of Weight. Kas tas ir un kādas ir priekšrocības?

Turklāt, tā kā tehniski nav mezglu ierobežojuma, var izvairīties no iesakņojušos mezglu negatīvajām sekām. Šie faktori nodrošina, ka tīkls var palikt bez atļaujas, decentralizēts un atvērts.

stratēģijas tendences binārās opcijas

Princis pret Maiklu Džeksonu?