Laidienu arhīvs

Lielas iespējas

Flickr No Vizītes laikā lielas iespējas notika vairākas tikšanās ar Oulu pilsētas, universitātes, kultūras un biznesa pārstāvjiem.

lielas iespējas veidi, kā daudz nopelnīt internetā

Vizītes laikā vēstniece tikās ar Oulu pilsētas domes valdes priekšsēdētāju Kyösti Oikarinen, Oulu reģiona mēru Pauli Harju un Reģionālās valsts administratīvās aģentūras Ziemeļu Somijā vadītāju Terttu Savolainen, ar lielas iespējas tika pārrunātas Oulu pilsētas un reģiona attīstības plāni un izaicinājumi. Pilsētā tiek plānota abu pilsētas universitāšu teritoriju apvienošana un jaunas slimnīcas būvniecība.

lielas iespējas kā nopelnīt naudu straumējot

Oulu ir viens no Somijas reģioniem, kurā turpina pieaugt iedzīvotāju skaits, kā arī, pateicoties lielam skaitam jauniešu, Oulu pilsēta ir viena no jaunākajām pilsētām Eiropā pēc iedzīvotāju vecuma. Par sadarbību izglītības un zinātnes jomā  vēstniece diskutēja ar Oulu Universitātes rektoru Jouko Niinimäki. Oulu Universitāte aktīvi sadarbojas ar ārvalstu universitātēm un ir atvērta sadarbībai ar Latviju.

Vai var vakardienas izaicinājumus pārvērst par šodienas iespējām? /Māris Skotelis/

Ir noslēgts sadarbības līgums ar Latvijas Universitāti, kuru varētu aktīvāk izmantot. Oulu Universitātē šobrīd studē viens students no Latvijas. Oulu reģions ir viens no Somijas vadošajiem inovāciju reģioniem, kurā ir ļoti spēcīgi informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, lielas iespējas nozares un zaļo tehnoloģiju uzņēmumi.

lielas iespējas precīzas bināro opciju sistēmas

Sadarbība ar Baltijas valstīm notiek, galvenokārt, ar Igauniju. Vēstniece apmeklēja arī Nokia uzņēmuma lielāko rūpnīcu un pētniecības centru Somijā.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Nokia ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem 5G tīkla aprīkojuma izstrādē un ražošanā. Tiekoties ar Nokia Oulu vadītāju Erja Sankari, vēstniece apsprieda iespējamos 5G tīkla izmantošanas pilotprojektus un sadarbību ar Latviju, kā arī iepazinās ar uzņēmuma darbību. Vēstniece tika iepazīstināta ar izstrādēm mobilo maksājumu jomā, kā arī pašlaik testēto maksāšanas iespēju, izmantojot sejas biometrijas datus.

lielas iespējas binārās opcijas, kur sākt padomus

Vēstniece viesojās vietējā uzņēmumā Kaskipuu Oy, kas Uzņēmuma izpilddirektora vietnieks Marko Kallunki iepazīstināja ar uzņēmuma plāniem kāpināt ražošanu Latvijā.