Fitnesa blogere gadu neskuj kājas un paduses. Iedvesmo dabiskam skaistumam!

Opcija pagaidu

Saturs

  Darba, mācību iestādes vai citas organizācijas opcija pagaidu adreses vai paroles maiņa Darba, mācību iestādes vai citas organizācijas e-pasta adreses vai paroles maiņa Pārlūkojot savu Google kontuiespējams, ievērosiet, ka dažas opcijas pārveidotajā darba, mācību iestādes vai citas grupas kontā atšķiras no opcijām, kas pieejamas standarta Google kontā.

  Iestatījumu atšķirība ir izskaidrota tālāk.

  derības par tirgu bināro opciju pārskatiem

  Paroles atkopšanas opcijas Šajā lapā nevarat iestatīt sava konta atkopšanas opcijas, jo jūsu domēna administrators nav atļāvis veikt paroles izmaiņas. Tā parasti notiek, ja G Suite kontus pārvalda darbavieta, mācību iestāde vai cita grupa.

  kā padarīt tirdzniecības bot

  Lai atkoptu savu paroli, lūdzu, sazinieties ar administratoru. E-pasta adreses Jūs nevarat rediģēt sava darba, mācību iestādes vai citas grupas konta e-pasta adresi.

  kur ir bitcoin maks

  Tas nav iespējams, jo jūsu e-pasta adresi pārvalda administrators, tādēļ jums opcija pagaidu jāsazinās ar savu administratoru, lai mainītu savu piegādes adresi. Sadaļā E-pasta adreses zem savas darba, mācību iestādes vai citas organizācijas opciju rādītāja konsultants e-pasta adreses, iespējams, redzēsiet e-pasta adresi šādā formātā: lietotajvards my-domain.

  Tā ir pagaidu e-pasta adresepar kuru jums nav jāsatraucas.

  bināro iespēju depozīts no 30