Atlaide kartes mēneša maksai

Pamata iespējas

nagu lielgabals arsenāla tirdzniecībā

Papildu iespējas X hero kartei Atlaide kartes mēneša maksai Piesakoties X hero, pirmie 6 kartes lietošanas mēneši ir bez maksas. Ja šajā laika posmā ar X hero veikto pirkumu summa ir ,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar Vairāk par kartes mēneša maksu iepazīsties sadaļā Cenrādis.

Ārkārtas situāciju ministrijas darbiniekam nevar būt papildu ienākumi

Saņem dāvanā līdz lojalitātes punktus Piedāvājums ir spēkā kartēm, kas ir izgatavotas no Saņem papildu punktus pēc pirmajiem ar pamata vai papildu karti iztērētajiem eiro un vēl punktus, kad ar karti būsi norēķinājies vismaz par eiro pirmo 6 mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža. Ja vēl neesi reģistrējies, vari to izdarīt šeit.

Izglītība labākai dzīvei

Pirkumu apgrozījums aprēķinās un punkti ieskaitās atsevišķi katram lietotājam. Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas lietošanu, piedāvātu tev interesējošo saturu, pakalpojumus.

kā nopelnīt naudu 500 dolāru

Pamata iespējas izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, kuru tu vari atcelt jebkurā brīdī, mainot sīkdatņu iestatījumus. Plašāku informāciju par sīkdatnēm lasi šeit.