Aplicación gratuita con indicaciones de viaje, información de tráfico y navegación GPS de Waze

Tirdzniecība y

Saturs

  tirdzniecība y

  Pievienot vēlmju sarakstam Instalēt Vai izmantot Google tulkotāju, lai tulkotu aprakstu šādā valodā: latviešu? Tulkot aprakstu atpakaļ šādā valodā: spāņu Latīņamerika Tulkot La aplicación OBCI del Observatorio del Comercio internacional de la Universidad del Norte Barranquilla-Colombiaes una herramienta metodológica de análisis del comercio internacional de Colombia y sus tendencias en el tiempo.

  A partir de esta información recopilada, se calculan diversos indicadores relacionados con el comercio exterior colombiano, destacándose un completo análisis gráfico de las Ventajas Comparativas Departamentales, las tendencias de las exportaciones e importaciones y la ubicación espacial de los puertos marítimos y zonas francas.

  Obcí piemērošana Starptautiskās tirdzniecības observatorija Universitātes ziemeļos Barranquilla, Kolumbijair metodiskais līdzeklis analīzei starptautisko tirdzniecību ar Kolumbiju un tendences laika gaitā. Tā sastāv no pieteikuma, tirdzniecība y Kolumbijas starptautiskās tirdzniecības tirdzniecība y un pasaules no organizācijas kā Pasaules Tirdzniecības organizācijā, kas Dian, DANE un ostu un transporta Kolumbijas ir savākti.

  tirdzniecība y

  No savāktā informācija, daudzi, kas saistīti ar Kolumbijas ārējās tirdzniecības rādītāju aprēķina, izceļot pilnīgu kartēšanu salīdzinošo priekšrocību Departamentu tendences eksportu un importu un telpiskās atrašanās tirdzniecība y ostām un brīvajām zonām. Uzzināt vairāk.

  tirdzniecība y