Darba piedāvājumi - Darbs - CV Market vakance Tirdzniecības konsultants/-e, Rīga

Tirdzniecības konsultanti

Saturs

  Raiffeisen tirdzniecība nauda tiek nopelnīta brīvajā laikā no darba

  Šobrīd darbinieku komanda 28 tirdzniecības vietās visos Latvijas reģionos apkalpo klientus, kas izvēlas WÜRTH nemainīgi augsto kvalitāti un klientu servisu. Šī būs īstā vieta, ja pēc dabas esi aktīva, ar labām organizatoriskām un laika plānošanas prasmēm apveltīta personība un spēj saglabāt smaidu un pozitīvu attieksmi dažādās situācijās.

  laba nauda interneta aptiekā boss ndcator binārām opcijām

  Sadarbība galvenokārt ar juridiskiem klientiem. Prasības: — Izpratne par augsta līmeņa klientu apkalpošanas principiem, vēlama pieredze tirdzniecībā vai klientu apkalpošanā; — Tirdzniecības konsultanti priekšrocība — praktiska pieredze vai zināšanas auto remonta, celtniecības vai citā tehniskā jomā piemēram, pieredze celtniecības produktu tirdzniecībā vai tml. Veikala darba laiks: pirmdiena — piektdiena plkst.

  kā derēt uz turbo opcijām populāri kursi par naudas pelnīšanu internetā

  Brīvdienās un svētku dienās nestrādājam. Uzņēmums piedāvā: — Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā, kas savā jomā ir tirgus līderis; — Iespēju pārstāvēt plašu, dažādās nozarēs izmantojamu kvalitatīvu produktu klāstu; — Regulāras profesionālās apmācību iespējas; — Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika ; — Algu, sākot no ,- EUR bruto mēnesī. Stabila pamatalga un motivējoša, uz rezultātu orientēta bonusu sistēma.

  akciju tirdzniecība vai tiešām ir iespējams nopelnīt naudu par bitkoīnu pārskatiem

  Tavu pieteikumu gaidīsim uz e-pastu karjera wurth. Ja rodas papildu jautājumi, aicinām zvanīt pa tālr. Informācija par personas datu aizsardzību.

  galvenie veidi, kā nopelnīt lielu naudu lietotne pati pelna naudu

  Atsūtītie personas dati būs pieejami tikai SIA Wurth personāla speciālistam, un trešajai pusei bez iepriekšējas rakstiskas saskaņošanas netiks nodoti. Saņemtie CV tiks uzglabāti līdz konkrētā personāla atlases projekta beigām, bet ne ilgāk par tirdzniecības konsultanti dienām kopš pieteikuma saņemšanas brīža.

  robooptona binārās opcijas kā nopirkt un uzglabāt bitcoīnus

  Pēc norādītā laika saņemtā informācija tiks izdzēsta.