Atslēgvārdi

Variants raksta, Nedēļas jautājums

Commerce Server Vairāk Cenrāža variants produkta atšķiras no produkta sākotnējā cenrāža.

Birka: bezmaksas

Ierakstiet pilnu eksporta formāts izmantojat kataloga eksportēt XML failā. XML eksportēto failu importēt kataloga, izmantojot aizstāt tipu formāts.

Gatves deja. TDA \

Maināt kategoriju saistību ar produktu. Lai to izdarītu, pievienojiet un atlasiet kategoriju cilnē Kategorijas piesaistes.

variants raksta ļaujiet viņiem teikt bināro opciju atbrīvošanu

Šādā gadījumā jaunpievienoto variants produkta cenrāža tiek atjaunota sākotnējā produkta cenrāža. Cēlonis Šī problēma rodas, jo eksportētās preces variants kataloga XML fails nesatur sākotnējā cena un cenrāža rekvizītus. Importējot kataloga XML failu, izmantojot formātu aizstāt tipu oriģinālo produkta cenu rekvizīti tiek lietoti aizpildīt variants produkts nav rekvizīti.

variants raksta ikdienas bināro opciju tirdzniecība

Risinājums Informācija par labojumfailu Korporācija Microsoft piedāvā atbalstītu labojumfailu. Tomēr šis labojumfails ir paredzēts tikai šajā rakstā aprakstītās problēmas novēršanai. Lietojiet šo labojumfailu tikai tām sistēmām, kurām ir radusies šajā rakstā aprakstītā problēma.

variants raksta Bitcoin naudas likme

Šajā labojumfailā, iespējams, tiks veikta papildu testēšana. Tādēļ, ja jums šī problēma nerada nopietnus traucējumus, ieteicams pagaidīt nākamos programmatūras atjauninājumus, kuros ir iekļauts šis variants raksta. Ja labojumfails ir pieejams lejupielādei, sadaļa "Pieejama labojumfaila lejupielāde" ir pieejama šī zināšanu bāzes raksta augšpusē.

Dēvanāgarī

Ja šādas sadaļas nav, sazinieties ar Microsoft klientu apkalpošanas un atbalsta dienestu, lai iegūtu labojumfailu. Variants raksta rodas papildu problēmas vai nepieciešama problēmu novēršana, iespējams, būs jāizveido atsevišķs pakalpojuma pieprasījums.

Parasti atbalsta izmaksas tiek piemērotas jautājumiem par papildu atbalstu un problēmām, kas neattiecas uz šo konkrēto labojumfailu. Veidlapā "Pieejama labojumfaila lejupielāde" norādītas valodas, kurām ir pieejams labojumfails.

Rakstu valoda

Ja tajā nav vajadzīgās valodas, tas nozīmē, ka šai valodai labojumfails nav pieejams. Priekšnosacījumi Šajā sarakstā ir priekšnosacījumi labojumfailu pakotni: Microsoft Commerce Server Restartēšanas nepieciešamība Nav pēc šī labojumfaila lietošanas jārestartē dators. Šī procedūra pārtrauc un pēc tam variants raksta visas IIS pakalpojumi, variants raksta darbojas. Aizstāšanas informācija Šis labojumfails neaizstāj iepriekš izlaistu labojumfailu.

variants raksta investīcijas interneta projektos

Informācija par failu Šī labojumfaila globālajai versijai izmanto Microsoft Windows Installer pakotni, lai instalētu labojumfailu. Šo failu datumi un laiki norādīti atbilstoši universālajam koordinētajam laikam UTC Šajā tabulā. Skatot faila informāciju, datums tiek pārvērsts atbilstoši vietējam laikam. Lai noskaidrotu atšķirību starp UTC un vietējo laiku, izmantojiet vadības paneļa vienuma datums un laiks zīmni laika josla.