Windows: Virtuālais printera atmiņas definēts

Vārdnīcas opcija

Windows: Virtuālais printera atmiņas definēts

Windows Vairāk Mazāk Kopsavilkums Termins "virtuālās atmiņas", lietojot saistībā ar PostScript printeri faktiski norāda daļu fiziskās RAM instalēts printeris. Šāda veida printera atmiņa ir atsevišķa un atšķirīga no RAM atmiņu datorā vai brīvas vietas datora cietajā diskā, kurā tā paša veida virtuālās atmiņas izmanto Windows uzlabotā režīma. Nākamajās sadaļās apspriest definīciju un printera virtuālās atmiņas apraksts, virtuālās atmiņas iestatījumus, vadības paneļa sadaļā printeri un informāciju par printera virtuālo atmiņu avotiem.

apmaksāti tirdzniecības signāli

Papildinformācija Virtuālā atmiņa printera apraksts Frāzi "virtuālās atmiņas" izmanto saistībā ar PostScript drukāšanai ir aprakstīts, kā PostScript valodas kā nopelnīt naudu, izmantojot datoru noteiktu vārdnīcas opcija printera atmiņas.

Atmiņas lietojums PostScript var iedalīt divās pamata jomās.

Papildinformācija

Pirmais apgabals ir apgabals, kas ir rezervēti PostScript darbību. Šis apgabals ietver PostScript tulkošanas un tās stekus trīs: operandu grēdas steka vārdnīcas un izpildes steks.

Latviešu valodas apguve pieaugušajiem (2012./2013.mācību gads)

Otrajā apgabalā atmiņas, virtuālās vārdnīcas opcija vai VM apgabalā ir PostScript kompozītu objektu vērtības tiek glabāti. Ir vienkārši dati, piemēram, skaitļi, Būla virknes un masīvu postScript objekti.

nopirkt vietni binārā opcija

Salikts objekts var būt masīva, vārdnīcu vai virkne. Tulkošanas un tās stekus manipulēt un kompozītu objektiem PostScript drukas procesā.

Tādēļ pirmo atmiņas apgabalā var domāju kā labot darbības izdevumiem. Otrajā atmiņas apgabalā ir krātuves apgabals datus, kas tiek dinamiski regulējams ar PostScript printeri skatīt zemāk dialoglodziņā papildu opcijas.

Atveriet dialoglodziņu Pielāgotas vārdnīcas, rīkojoties atbilstoši sadaļā Dialoglodziņa Pielāgotas vārdnīcas atvēršana sniegtajiem norādījumiem. Atlasiet Jauns. Lodziņā Faila nosaukums ievadiet pielāgotās vārdnīcas nosaukumu.

Virtuālās atmiņas iestatījumus vadības panelī Pēc instalēšanas PostScript printera draiveri sistēmā Windows 3. Lai piekļūtu dialoglodziņam Opcijas, palaidiet vadības panelis, izvēlēties ikonas Printers, izvēlieties pogu iestatīšana un izvēlieties opciju pogu.

nedēļas iespējas ir

Ja izvēlaties papildu pogas, dialoglodziņā papildu opcijas, kas PostScript printera virtuālās atmiņas apjoms, iestatot atmiņas lodziņa sāks darboties.

Vajadzīgo tiek ievadīts lodziņā virtuālā atmiņa KB. Noklusējuma iestatījums, kas tiek parādīta lodziņā virtuālās atmiņas ir ieteicis printera ražotājs.

Atsauksmes

Noklusējuma vērtība ir pietiekama vairumā gadījumu. Tomēr, dokumentu vārdnīcas opcija lielu skaitu TrueType vai izvēles fontus, ir lietderīgi samazināt vārdnīcas opcija atmiņas iestatījumus printera atmiņa ir izdzēsta biežāk. Tas palīdz novērst printera atmiņas tiek pārslogota neizmantotās fontu informāciju. Notīrīt atmiņas lapas iespēja veic līdzīgas funkcijas. Šī opcija vārdnīcas opcija notīrīta printera atmiņas pēc katra lappuse tiek drukāta un fonti tiek lejupielādēti uz printeri vēlreiz.

Tomēr šie iestatījumi ir tikai ierobežots efektivitāti PostScript drukāšanas vārdnīcas opcija risināšanā.

  1. Furthermore, no new authorisations have been provided to firms that market, distribute or sell binary options since the announcement of the agreed measures on 27 March
  2. blackmagpietheory.com Vārdnīcas - Latviešu—angļu vārdnīca. lietotāja opcija
  3. Stratēģija 70 binārās opcijas
  4. Если даже он не попадет в сердце, Беккер будет убит: разрыв легкого смертелен.

Printera pievienošana lielāku fiziskās RAM ļaus palielināt maksimālo efektīvu vērtību lodziņā virtuālo atmiņu. Avotu dokumentācija Lai gan lapu "Microsoft Windows resursu komplekta" rokasgrāmata operētājsistēmas versijas 3. Tomēr ", lai mainītu PostScript printera opcijas" sadaļā "Darba sākšana ar Microsoft Windows" 84 lapas ceļvedis sniedz informāciju par izvēles rūtiņu Notīrīt atmiņas lapas.

opciju kopa

Cita informācija par virtuālo atmiņu ir atrasts, noklikšķinot uz palīdzības pogas vai nospiežot taustiņu F1, kamēr iespraušanas punktu lodziņā virtuālās atmiņas iestatījumus.

Sistēmas Windows versijas 3. TXT Vai nepieciešama papildu palīdzība?